Joga na siłowni? Tak! Wystarczy odpowiednie wyposażenie siłowni

Podnoszenie ciężarów

Dziwnie brzmi, ale jest to zjawisko coraz częściej spotykane w siłowniach. Podnoszenie ciężarów to nie wszystko. Proponujemy włożyć trochę sił w wyposażenie siłowni, by zyskać na poszerzonym gronie klientów.

Łatwych treningu opierających

Joga jest ćwiczeniem relaksacyjnym, umożliwiającym relaksację, trening ciała, rozciągniecie i wzmocnienie ciała, poprawę postawy, dają uczucie odprężenia, skupienia, zebrania myśli, dotlenienia mózgu. Kilka prostych ćwiczeń opierających się na prawidłowym oddychaniu i wizualizacjach mogą przynieść wspaniałe efekty odmładzające, ozdrawiające umysł i ciało, czy choćby w walce ze zbędnymi kilogramami.

Wystarczą podkładki, paski do

By ćwiczyć jogę nie potrzeba skomplikowanego wyposażenia siłowni. Wystarczą maty, paski do podwieszeń, bloczki. Do tego specjalistycznego sprzęty zalicza się również małe szyte poduszeczki wypełnione kaszą gryczaną.

Wielokrotnie ażeby pogłębić relaksację

Ciało nie może być niczym skrępowane, dlatego ważnym elementem jest wygodne ubranie. Często by pogłębić relaksację, włącza się nagrania muzyką nastrojową, czy też zapala kadzidła.

Komfort umożliwia skupienie

Warto, więc wyposażyć siłownię w dodatkowy pokój, który umożliwiłby poczucie intymności, wyciszenia, z dala od hałasu z Sali, gdzie odbywają się inne ćwiczenia. Taki komfort umożliwia skupienie się nad tym medytacją.

Joga mimo nieskomplikowanej formy, jest ćwiczeniem, które uwalnia ogromne pokłady pozytywnej energii, dzięki której czujemy się świeżo, potrafimy się zdystansować od spraw dotyczących rzeczywistości i racjonalnie podchodzić do problemów nas otaczających.